گروه آزمایشگاهی سرو آسا مد، چه کاری انجام می شود؟

در گزوه آزمایشگاهی سرو آسا مد، بر اساس موفق ترین الگوهای بین المللی وبا همکاری بهترین پزشکان و متخصصان گرد هم آمده ایم تا با افتخار و سربلندی اعلام می کنیم ک تمامی خدماتی که در بهترین مراکز آزمایشگاهی ارائه می شوند را با توجه به استانداردها و کیفیت جهانی بصورت آنلاین و مجازی با امنیت و اطمینان از صحت و درستی تمامی مراحل آزمایش و نتیجه آن، در کوتاهترین زمان ممکن و با صرفه جویی در هزینه های مازاد به مراجعه کنندگان محترم خود ارائه میدهیم.

هدف گروه آزمایشگاهی سرو آسا مد چیست؟

ما در گروه آزمایشگاهی سرو آسا مد، بر آنیم تا با توجه به نیازه امروزه جامعه:

مسافت های طولانی ما بین منزل، محل کار، آزمایشگاه ها و درمانگاه ها

آلودگی هوا که باعث ناراحتی های تنفسی، ریوی و پوستی بسیاری می شوند،

مشغله های کاری فراوان و کمبود زمان برای رسیدگی ب تمامی برنامه ها بصورت انفرادی

در دسترس نبودن آزمایشگاه های مجهز با پرسنل مجرب و متخصصان مورد تائید

هزینه های بالای حمل و نقل و …

فرصتی برای کاربران خود ایجاد نموده ایم تا تنها با چند کلیل ساده در هر محیطی که هستند به امور پزشکی خود برسند. هر کاربر می تواند تنها با ثبت درخواست پذیرش خود در این سامانه از آمادگی های قبل از آزمایش خود، هزینه تست و سوالات متداولی چون همخوانی داروهای مصرفی و غیره…. با خبر شود و با ثبت نمودن ساعت و زمان مورد نظر از نمونه گیری در منزل یا محل کار خود بهره مند شود.

ویژگی استفاده از سرو آسا مد برای کاربران چیست؟

هر کاربر با استفاده از وب سایت سرو آسا مد، در این سامانه عضو خواهد شد. این عضویت علاوه بر آگاهی دادن در ارتباط با آمادگی ها، ناشتایی ها و تعرفه های قیمت آزمایش، امکان نمونه گیری ئر منزل یا محل کار را نیز برای شما فراهم می آورد.

همچنین شنا برای دریافت جواب آزمایش خود نیاز به انجام هیچ کاری نخواهید داشت. زیرا پرسنل مجرب سروآسا بعد از آماده کردن جواب آن را بصورت آنلاین از طریق سایت، فکس و یا ارسال آن از طریق شبکه های اجتماعی مانند واتشاپ و تلگرام و …. به دستش ما می رسانند.

هم چنین بعد از اتمام مراحل آزمایش شاید شما به این نتیجه برسید که کار شما با این سامانه به پایان رسیده اما اینطور نخواهد بود، چون بعر از انجام ثبت اولین درخواست حفظ سلامتی شما برعهده ما خواهد بود.

پیگیری های بعدی و گزارش چکاب های بعدی، یادآوری زمان های آزمایش های بعدی و برنامه ریزی سلامت شما را برعهده خواهیم گرفت و دیگر نیاری به نگرانی یا پیگیری کارهای سلامتیان نخواهد بود.

نحوه ثبت یک آزمایش در وب سایت چگونه خواهد بود؟

کاربران گرامی میتوانند به دو روش در وب سایت سرو آسا مد درخواست خود را برای آزمایش ثبت کنند.

راه اول: با وارد شدن به سایت سرو آسا مد . کام و ورود به بخش پذیرش می توانید قدم به قدم در سه مرحله پدیرش خود را ثبت نمایید و با نوشیذن یک لیوان چای یا گوش دادن ب موزیک مورد علاقتون و یا اناجم سایر کارهای دیگر فمنتظر رسدرن نمونه گیر ما در وقت تعیین شده باشید.

راه دوم: می توانید با استفاده از شبکه های اجتماعی واتساپ، تلگرام، رای چت و … با پشتیبانی ما بصورت آنلاین و 24ساعته ارتباط برقرار کنید و درخواست خود را مطرح نمایید. بخاطر داشته باشید ک تنها با ارسال اولین پیام از سمت شما، تمامی مراحل آزمایش، نمونه گیری، جوابدهی و … دیگر بر عهده ما خواهد بود و نیاری نیست که هیچ نگرانی را به دل خود راه بدهید.

همه چیز طبق برنامه است.

دریافت نتیجه آزمایش من چگونه خواهد بود؟

بعد از نمونه گیری و تحویل نمونه به آزمایشگاه، چروسه آماده ساری جواب شما آغاز می شود، تا در کوتا هترین زمان ممکن، پاسخ خود را از طریق وب سایت مشاهده کنید و یا با ثبت درخواست ارسال جواب در نمونه گیری بلافاصله پس ار تائید پزشک برای شما از طریق واتساپ، تلگرام و یا  …. ارسال خواهد شد.

نحوه عضویت در سایت چگونه است؟

برای عضویت در وب سایت سرو کافیست بر روی نوار بالای صفحه و علامت آدمک کلیک کنید. فرمی برای شما باز خواهد شد که از طریق پر کردن اطلاعات فردی خود می توانید در سایت عضو شوید. در ضمن لازم بذکر است مطمئن باشید که اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهند ماند و به هیچ وجه انتشار پیدا نخواهد کرد.

شما با عضویت در سایت ما می توانید:

برای ثبت آزمایش

استعلام قیمت

دریافت جواب آنلاین اقدام نمایید.

همچنین پس از عضویت و انجام اولین گام شما به عنوان عضوی از خانواده سرو آسا محسوب خواهید شد و وظیفه حفظ سلامتی شما برعهده ما خواهد بود.