گروه آزمایشگاهی سرو آسا یکی از زیر مجموعه های هلدینگ سرو پایدار ایرانیان است که به هدف ارایه خدمات متفاوت ، دقیق و در دسترس عموم مردم فعالیت خود را آغازکرده است. هلدینگ سرو پایدار ایرانیان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه ارایه تجهیزات آزمایشگاهی ،آموزش روش ها و تکنیک های انجام تست در سطوح مختلف و همچنین بومی سازی تستهایی متنوع از جمله متابولیک ، که قبلا برای انجام آزمایش به خارج از ایران ارسال می شدند و دایره وسیع ارتباطی با (بیش از ۱۵۰۰ ) مراکز آزمایشکاهی کشور به صورت مستمر و در عین حال با داشتن دفاتر فعال در کانادا، هلند ،ژاپن ، ترکیه و امارات امکان تامین مواد مصرفی ، دستگاه ها و از همه مهم تر تبادل دانش بین المللی برای راه اندازی و انجام تست های تخصصی  را برای هموطنان عزیز فراهم کرده است.

این مجموعه همواره آموزش را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و با تربیت بیش از ۱۵۰ نفر تکنسین تخصصی ارایه خدمات را در کنار ارایه تجهیزات، لازمه اصلی و پیش نیاز تشخیص صحیح می داند.

هدف گروه آزمایشگاهی سرو آسا فراهم آوردن زیرساختی است که توسط آن تمامی هموطنان عزیز امکان دریافت خدمات تشخیصی تخصصی و فوق تخصصی را در کوتاه ترین زمان ممکن و در کمترین فاصله داشته باشند. لذا با بهره گیری از مراکز مورد قرارداد و همچنین بهره گیری از زیرساختهای مکالب جهت افزایش بهره وری ،توانسته ایم انجام تستهای بیماران را با بکار گیری به روزترین روشهای تشخیصی و کمترین هزینه ممکن میسر سازیم و متعهدیم تا جهت ارتقا دایمی کیفیت خدمات ارایه شده از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.